Що ви отримуєте:

 

Визначення професії або професійної сфери для подальшої самореалізації вашої дитини! 

 

Найчастіше батькам і самій дитині складно визначитися з майбутньою професією, оскільки існує різноманіття інтересів, обумовлене недостатньо розвиненими емоційно-вольовими центрами і появою нових професій. У процесі профорієнтації школярів виявляються справжні інтереси, цінності, розумові і тілесні здібності, особистісні якості, характер креативності вашої дитини. І на цій підставі формується коло відповідних перспективних грошових професій, які точно відповідають її можливостям і бажанням.

 

Подібну послугу пропонують професійні психологи та центри з тестування. Але! Для якісної профорієнтації не потрібен дипломований психолог (хіба у вашої дитини психологічні проблеми?), не потрібно багатогодинне тестування, яке дає лише приблизну інформацію про схильність до певної професії. Вибір професії залежить від врахування сукупності багатьох компонентів. Крім цього, слід чітко уявляти, що необхідно робити після вибору професії і навчального закладу, знати особливості вищої освіти, як дитині адаптуватися до навчання на цьому рівні, як в майбутньому застосувати отримані професійні навички. Мій підхід базується на знаннях професій, ринку праці, сучасних методах реалізації професійних навичок, і спирається на багаторічний досвід роботи в освітній сфері.

 

 

Зміст моєї консультації:

 

  • Індивідуальна співбесіда. Виявлення сильних і слабких сторін дитини, її інтересів, схильностей, талантів, лідерського потенціалу. Огляд ринку праці, змістовний аналіз перспективних професій.

  • Проходження базового тестування. Комп'ютерні тестування, які часто пропонують в рамках подібних послуг, не завжди ефективні. Кожна людина унікальна. І ваша дитина теж унікальна. Тест не враховує індивідуальність людини, його унікальність, приховані таланти. Під час профорієнтації я прошу пройти тільки базовий тест на визначення типу професійної спрямованості особистості, який дозволить виявити основні переваги школяра для більш точного визначення майбутньої професії.

  • Підбір навчальних закладів. Складання списку навчальних закладів, які дозволять набути навичок для цієї професії (спеціальності). Оптимальне поєднання ціни за навчання і якості освітянських послуг, що надаються. Враховуються плани і можливості вашої родини, місто, а також бажання і можливість навчатися за кордоном. Дається характеристика навчальних закладів з точки зору їх потенціалу та репутації.

  • Складання плану дій. Спільно вибудуємо реалістичний покроковий план дій. У нього входять способи ознайомлення з професією, гуртки, секції, підготовчі курси. Рекомендації з адаптації до навчання в університеті. Консультація щодо умов і форм реалізації отриманих знань і навичок в майбутньому.

  • Правовий супровід. Ви отримаєте консультацію щодо галузевого законодавства, яке регулює питання вступу до навчальних закладів, правовий статус студента і т.д.

 

Тривалість консультації 2 години (2 зустрічі по 1 годині). Підлітки до 18 років тільки у присутності батьків!

Профорієнтація для школярів в Дніпрі

 

Індивідуальна профорієнтація для школярів 10, 11 класів у Дніпрі

Вибір сучасної грошової професії, підбір університету