Профорієнтація для дорослих в Дніпрі

 

Що вам дасть профорієнтація:

 

Всебічний аналіз вашої особистості, інтелекту, схильностей - стосовно професійної діяльності.

Для профорієнтації дорослої людини тестування не обов'язково, на підставі індивідуальної співбесіди вам буде рекомендовано кілька професій, найбільш придатних вам відповідно до інтелектуальних, особистих властивостей, темпераменту, а також життєвих умов.

Ви отримаєте план руху до мети, дізнаєтеся про навчальні заклади (в Україні і за кордоном) для придбання нової спеціальності, отримаєте інформацію про обрану професію.

Ми обговоримо технологію пошуку роботи і поведінки на співбесіді з роботодавцем, складемо адекватне і грамотне резюме. За результатами попередньої співбесіди визначимо можливість перейти в сферу самозайнятості, обговоримо доцільність і організацію роботи он-лайн.

В результаті профорієнтації у вас з'явиться унікальна можливість опанувати нову для вас професію, розширити горизонти своїх знань і набути стабільний дохід.

 

Навіщо дорослій людині профорієнтація?

У кожного дорослого настає момент, коли йому потрібно:

уточнити напрям руху в професійному житті і прийняти рішення що робити, який поворот зробити або навіть змінити професію. Це буває, якщо ви опинилися в життєвому або професійному тупику і у вас з'явилися питання, які з близькими людьми якісно обговорити не вдається. Для підвищення власної кваліфікації або перепрофілювання необхідно володіти спеціальними знаннями, ситуацією на динамічному ринку праці, знати тенденції розвитку тих чи інших професій в епоху цифровізації і впровадження штучного інтелекту. За цим звертайтеся до мене. В результаті профорієнтації ми приходимо до зваженого вибору: чи міняти професію або міняти просто роботу, її уточнити, вдосконалити; ми розуміємо, в якому напрямку рухатися і пишемо план цього руху, ми визначаємо, якими курсами, навчальними закладами можна скористатися.

Завдяки вашим бажанням і співбесіді вимальовується коло ваших уподобань і можливостей. І ми приходимо до висновку, що відповідає вашим здібностям і вашим життєвим обставинам.

 

Моя методика роботи: індивідуальний підхід + знання сучасних професій.

Мій підхід прагматичний і одночасно заснований на вірі в безмежний потенціал людини, яка не може жити щасливо без свободи творчості. Людина жадає творити своє життя, має на це право і можливості, а також повинна отримувати гідну винагороду за свою працю. У моїй профорієнтації є ще одне джерело: досвід у сфері викладання, знання професій і ринку праці.

 

Тривалість консультації.

Тривалість консультації 1-1,5 години. Консультація одноразова.

 

Підготовка до консультації.

1. На моєму сайті пройдіть опитувальник для дорослих. Цей опитувальник НЕ тест. Ці питання потрібні вам для того, щоб ви змогли згадати щось важливе про себе перед консультацією.

2. Подумайте перед співбесідою, що вам вдається в житті найкраще робити (організовувати заходи, в'язати іграшки, знімати відео, писати прозу і т.д.), за можливостю принісіть свої вироби або їх фотографії. Не лякайтеся, якщо у вас немає особливих талантів, і ви не майстер щось робити руками.

 

Профорієнтація - це вибір професії, яка допоможе вам реалізувати власний потенціал і принести бажаний заробіток!